GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5442011
nr 544 2011
Figurin
lejon, sign Gallé Nancy, Frankrike 1800-tal, blå dekor, höjd ca 42 cm, lagningar
måndag 29 september 2008
kl 17:21:44